KONST / Litografier / Grafiskt blad 7843632
*
nr 784 3632
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador Dalà (1904-1989), bladets mått: 50x65
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 oktober 2012
kl 17:53:40
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa grafiskt blad litografier salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Salvador DalÃ
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
nr 784 3632
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador Dalà (1904-1989), bladets mått: 50x65
Kondition: löst blad
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 22 oktober 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa grafiskt blad litografier salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27